Zegarki od zegarmistrza
Odbiór osobisty:
88-100 Inowrocław,
Królowej Jadwigi 21
Tel. 730-949-730, e-mail:

Każda dostawa kurierem - G R A T I S !

WYCINEK Z HISTORII …

Powstanie sklepu internetowego "zegarki-diament" jest nierozerwalnie związane z istniejącym od 1990-go roku sklepem "Czas - Serwis" zlokalizowanym przy ulicy Królowej Jadwigi 21 i oferującym wyroby jubilerskie i zegarmistrzowskie. Od czasu , gdy istniejemy tj. od 1993 roku jako Sklep Jubilerski „Diament” , a wcześniej od 1990 roku „Czas – Serwis”, mając pokoleniowe tradycje zegarmistrzowskie wyrobiliśmy sobie przekazywaną z ust do ust opinię rzetelnych fachowców.

Naszymi klientami są przede wszystkim mieszkańcy Inowrocławia i okolic. Do naszych zegarmistrzów zjeżdżają po poradę jaki zegarek kupić oraz po naprawę swoich ulubionych czasomierzy klienci z Bydgoszczy , Poznania i Torunia . Kuracjusze spędzający czas w inowrocławskich sanatoriach spacerując po Parku Solankowym i tężniach zaglądają do naszego sklepu nie mogąc nadziwić się wyborowi asortymentu . Dzięki nim sprawdziliśmy się w wysyłce zegarów stojących z pełnym serwisem zegarmistrzowskim . Dotyczy to fachowego ustawienia zegara na miejscu w mieszkaniu , regulacji chodu i instrukcji obsługi na miejscu . Zawoziliśmy zegary do Krakowa , Lidzbarka Warmińskiego , Hajnówki koło Białowieży .

Rzetelność usług handlowych i zegarmistrzowskich wyrobił w nas senior rodu , Antoni Meller , który już w czasie wojny zaczął naprawiać zegarki i od 1945 roku pracował w zakładzie zegarmistrzowskim . W tamtych czasach zegarki kieszonkowe przerabiano na naręczne . Pomocy potrzebowały zegarki radzieckiej produkcji , w których osie balansowe i brud z powodu złej szczelności były najsłabszymi punktami , ale konstrukcyjnie solidnie zbudowane , są rarytasem w obecnych czasach . Budziki i zegary zawsze naprawiano i gdy następne , młodsze pokolenie dojrzało do tej pracy , przerzucono tą dziedzinę zegarmistrzostwa w młodsze ręce . Tym bardziej , że syn Antoniego , Jan , 0d 1982 roku mistrz zegarmistrzowski , zdobył zawód tokarza i jest w stanie wytoczyć każdą część do zegara i zegarka .

Młodsze pokolenie z zapałem podejmowało wyzwanie i synowie pana Antoniego naprawiali coraz bardziej precyzyjne zegarki ; automatycznie nakręcające się , chronografy itp.

Na początku lat osiemdziesiątych pojawiły się na rynku zegarki kwarcowe z odczytem elektronicznym , który obecnie inspiruje projektantów desinerskich czasomierzy . Synowie zafascynowanie tzw. elektronikami skończyli kurs naprawy zegarków kwarcowych i tym samym „uczeń przerósł mistrza” .

NASZ SKLEP STACJONARNY

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych posiadamy również sklep stacjonarny. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu na ulicy Królowej Jadwigi 21 w Inowrocławiu. Zapraszamy do odwiedzin, w celu porozmawiania, zasięgnięcia opinii, wybrania osobiście zegarka spośród wielu modeli dostępnych na naszych półkach.
Sklep znajduje się sto pięćdziesiąt metrów od przelotowej trasy północ – zachód Polski , na głównej ulicy handlowo – usługowej Inowrocławia, ulicy Królowej Jadwigi .

MOTTO…

Nasze motto – najlepszy zegarek to ten, kupiony u zegarmistrza.

USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE

Szeroki zakres usług, doświadczenie osoby zegarmistrza, wysoka jakość przyrządów, oraz troska o zadowolenie klientów naszego sklepu, gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Obecnie naprawiamy wszystkie zegarki i zegary dostępne na rynku oraz oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zakupu.

Nasi zegarmistrzowie wykonują szereg usług takich jak:

 • naprawy zegarków mechanicznych,
 • naprawy zegarków kwarcowych,
 • naprawy zegarów ściennych,
 • naprawy antyków,
 • wymiany mechanizmów w zegarkach kwarcowych ,
 • wymiany baterii,
 • wymiary baterii z testem szczelności,
 • naprawę w przypadku problemów z wodoszczelnością zegarka
 • polerowanie kopert zegarków złotych czy stalowych
 • wymiana/dorabianie szkieł,
 • wymiana pasków/bransolet,
 • wymiana teleskopów.

100% ORYGINALNE PRODUKTY

Oferujemy w 100% oryginalne produkty renomowanych firm największych koncernów group produkujących zegarki. Gwarantujemy 100% oryginalności zegarków zamówionych w naszym sklepie. Jesteśmy autoryzowanym diler wszystkich oferowanych przez nas marek zegarków zapewniamy, że każdy produkt oferowany przez sklep zegarki-diament jest w 100% oryginalny, posiada gwarancję producenta, lub polskiego dystrybutora, oryginalne opakowanie oraz instrukcję.
Nasz sklep nie oferuje replik, podrobionych, czy też używanych produktów oraz zegarków pochodzących z nieautoryzowanych kanałów dystrybucji.

KONTAKT do sklepu zegarki-diament.pl

Nasi Doradcy czekają na Państwa w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:30 - 13:30

Możesz się z nami skontaktować wysyłając email na adres:

sklep@zegarki-diament.pl

lub dzwoniąc na numery:

INFOLINIA:

730-949-730
52-357-32-55

Odbiór osobisty towarów zamówionych przez Internet w naszym sklepie Jubilerskim Diament:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:30 - 13:30

Adres naszego salonu sprzedaży:

Sklep Jubilerski DIAMENT
Ul. Królowej Jadwigi 21
88-100 Inowrocław

Właścicielem sklepu Zegarki-Diament.pl jest firma:

SKLEP JUBILERSKI DIAMENT Zuzanna Meller
Ul. Królowej Jadwigi 21
88-100 Inowrocław
NIP 556-001-20-47  REGON 090435475
Numer naszego rachunku bankowego:

ING Bank Śląski 98 1050 1139 1000 0091 3035 1191

Zapraszamy