Zegarki od zegarmistrza
Odbiór osobisty:
88-100 Inowrocław,
Królowej Jadwigi 21
Tel. 730-949-730, e-mail:

Każda dostawa kurierem - G R A T I S !

Timex

Marka Timex jaką znasz dzisiaj rozwija się i ewoluuje od ponad 155 lat. Pasja, która miała swój początek w małym warsztacie zegarmistrzowskim w Waterbury w Connecticut, przeobraziła się w jednego z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych wytwórców zegarków na świecie.

Od samego początku, bezprecedensowy sukces marki Timex można przypisać jej zamiłowaniu do odwagi w innowacjach. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji w przemyśle o statycznej naturze, Timex zrewolucjonizował przemysł zegarmistrzowski i stworzył cenioną markę konsumencką z produktami w kategoriach turystycznej, sportowej oraz klasycznej.

Byliśmy pierwszymi twórcami zegarków na świecie, którzy przenieśli prosty proces kontrolowania czasu na wyższy poziom, poprzez wprowadzenie pierwszego zegarka nadgarstkowego z wyświetlaczem LCD. Ten niesamowity postęp, jak i wiele innych, ustanowił standardy przemysłowe dla jakości i stylu oraz na zawsze zmienił sposób w jaki świat spogląda na kontrolę czasu.

Sukces marki Timex ma swoje korzenie w naszych pracownikach, naszej kulturze pracy i naszych produktach. Nasz sukces to nie tylko waga jaką przywiązujemy do jakości wytwarzanych produktów, to także jakość związana z ich twórcami. Bez nich nie moglibyśmy być tu, gdzie jesteśmy teraz. Jako jedyny wytwórca zegarków na świecie sprzedaliśmy w historii ponad miliard zegarków na świecie zgodnie z myślą przewodnią- odwagi w innowacjach.

HISTORIA MARKI

TIMEX Corporation jest najstarszym amerykańskim producentem zegarków. 150 lat temu, w dolinie Naugatuck w Connecticut, znanej jako "Szwajcaria Ameryki", powstała firma Waterbury Clock. Od tamtej pory zegarki Waterbury Clock zmieniały się wraz z obliczem Ameryki. Właśnie z tej tradycji wyrósł TIMEX.


TIMEX, z siedzibą w Middlebury w stanie Connecticut jest obecny w ponad 80000 punktów sprzedaży w ponad 90 krajach całego świata. Od roku 1993 zegarki TIMEX sprzedawane są z dużym powodzeniem również w Polsce.


Zegarki TIMEX-a noszą znani politycy, sportowcy, a nawet aktorzy. Do grona tych osób zaliczają się takie osobistości jak: Prezydent Bill Clinton, Prezydent George Bush, Sharone Stone, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Joanna Trzepiecińska oraz wielu innych. Wszyscy podkreślają jego niezawodność, trwałość i wygodę. Ceny być może nie trafiają na łamy sensacyjnych gazet, ale niektóre zegarki trafiają na najlepsze aukcje. TIMEX to zegarek, który nobilituje, nie czyni jednak snobem...

POCZĄTKI ROK 1850 DO 1870

Firma Waterbury Clock uczyniła świat zegarków dostępnym dla amerykanów klasy średniej. Jego niedrogie, choć niezawodne serie zegarków kominkowych i półkowych naśladowały kosztowne importowane modele i zawierały proste, seryjne produkowane mechanizmy wykonane z mosiądzu. Produkty Waterbury Clock wyrosły z długiej tradycji nowatorskiego wytwarzania zegarów, których produkcja rozwinęła się w Naugatuck Valley, w Connecticut, znanej w XIX wieku jako „Szwajcaria Ameryki”.


W LATACH 1880

W roku 1880, Waterbury Watch, siostrzana firma Waterbury Clock, wyprodukowała pierwszy niedrogi mechaniczny zegarek kieszonkowy, które sprzedawały się szybciej niż zegarki jakiejkolwiek innej firmy na świecie. Firma „Waterbury”, znana z mechanizmów o wyjątkowo długich sprężynach, do produkcji zatrudniała głównie kobiety, których drobniejsze zwykle dłonie ułatwiały wyrób przyrządów precyzyjnych. Kieszonkowe zegarki Waterbury sprzedawały się w całej Ameryce Północnej i Europie, można było je również znaleźć w Afryce, gdzie służyły jako dary dla rodzimych władców. Zegarki miały również zastosowanie w tak odległych miejscach jak Japonia.

PRZEŁOM XX WIEKU

Na przełomie XX wieku, pierwszy i odnoszący największe sukcesy dystrybutor na skalę masową w przemyśle zegarków, Robert H. Ingersoll podjął współpracę z Waterbury Clock w celu dystrybucji zegarków kieszonkowych o nazwie „Yankee„, który kosztował tylko jednego dolara. Dwadzieścia lat później z niemal czterdziestoma milionami sprzedanych egzemplarzy, „Yankee” został najlepiej sprzedającym się zegarkiem na świecie. Wszyscy nosili zegarek Yankee: od Marka Twaina po górników, od rolników po robotników fabrycznych, od urzędników po sprzedawców.

ROK 1917

W okresie I wojny światowej, Armia Stanów Zjednoczonych zwróciła się do Waterbury Clock w celu modyfikacji zegarka kieszonkowego Yankee w wygodny, nowy zegarek naręczny dla żołnierzy. Powracający po wojnie weterani wciąż nosili poręczny czasomierz, a cywile zaczęli naśladować ten trend w latach dwudziestych.

ROK 1933

Ogromna popularność nowej postaci słynnej kreskówki Myszki Miki, w roku 1933 skłoniła firmę Waterbury Clock do produkcji pierwszych zegarków i zegarów na rękę z wizerunkiem postaci na licencji Walt Disney. Pomimo Wielkiego Kryzysu jaki miał miejsce w Ameryce w latach trzydziestych, w ciągu zaledwie kilku lat, rodzice kupili dla swoich dzieci dwa miliony zegarków z postacią Myszki Miki. Pierwotnie były sprzedawane w cenie 1,50 dolarów – te same zegarki stanowią dziś przedmioty kolekcjonerskie, których egzemplarze wyceniane są na co raz wyższe sumy.

W tych latach, podczas II wojny światowej, firma zmieniła nazwę na U.S. Time Company i całkowicie przekształciła swoje zakłady produkcyjne na potrzeby tworzenia sterowanych czasowo, zaawansowanych elementów artyleryjskich i przeciwlotniczych – prześcigając ilościowo wszystkie inne fabryki Aliantów.

ROK 1950

Efektem badań i rozwoju zaawansowanej techniki produkcji firmy U.S. Time było stworzenie pierwszego na świecie niedrogiego i całkowicie niezawodnego mechanizmu zegarka o niezwykłej wytrzymałości. Nowy zegarek naręczny, zwany Timex, zadebiutował w 1950 roku. Reklamy w prasie przedstawiały zegarek przywiązany do kija bejsbolowego amerykańskiego bejsbolisty lat 50-tych Mickey Mantle, zegarek zamrożony w tacy na kostki lodu, zegarek wirujący przez siedem dni w odkurzaczu, zegarek przymocowany do szczypiec homara o gigantycznych rozmiarach czy też zegarek owinięty wokół żywego żółwia. Pomimo tych i innych brutalnych testów Timex nadal działał. Kiedy John Cameron Swayze, najbardziej wpływowy reporter lat 50, zaczął promować w reklamach telewizyjnych zegarki Tmex w trakcie testów wytrzymałościowych „na żywo” – sprzedaż ruszyła z miejsca. Dzięki kolejnym testom zderzeniowym modeli Timex takich jak: zrzucanie zegarka z zapory Grand Coulee lub próby z udziałem nurka skaczącego z wysokich na 25 metrów klifów Acapulco, slogan „nawet zbita dalej tyka” zapadał w świadomości amerykanów. Testy zderzeniowe stały się źródłem inspiracji dla tysiąca widzów wysyłających ich własne pomysły i sugestie na początek przyszłych testów zderzeniowych zegarków Timex. Jedynym z pomysłodawców został sierżant Amerykańskich  Sił Powietrznych proponując rozbicie samolotu z zegarkiem Timex na ręku. Pod koniec 1950 roku, jeden na trzy zegarki zakupione w USA stanowiły zegarek marki Timex.

ROK 1961

Nazwa marki Timex stała się znana wśród gospodarstw domowych w latach sześćdziesiątych. Firma wprowadziła na rynek zegarek „Cavatina” jako pierwszy zegarek dedykowany kobietom w 1959 roku, a wraz z nim rewolucyjną koncepcję: zegarek jako spontaniczny zakup i dodatek modowy. Za cenę jednego kosztownego zegarka, kobiety mogły kupić kilka zegarków Timex, aby mogły zakładać je na różne okazje. Postęp technologiczny pozwolił firmie zaoferować szeroką gamę produktów, w tym pierwszy tani zegarek elektroniczny zegarka dla mężczyzn i kobiet, a także klika innych, niedrogich modeli biżuteryjnych. W roku 1961 dodatkowo wprowadzono gamę zegarków dla mężczyzn o ponadprzeciętnych wymiarach nadgarstka.

ROK 1986

Jako jedyny spośród wszystkich krajowych producentów zegarków, Timex przetrwał nagły wstrząs jaki miał miejsce w przemyśle produkcji zegarków w latach 70, wywołany pojawieniem się nowej technologii cyfrowej i związanej z tym ostrej konkurencji cenowej z Dalekiego Wschodu. Po stopniowym wycofaniu produkcji zegarków mechanicznych na rzec zegarków elektronicznych, w 1986 roku Timex wprowadził serię „Ironman Triathlon” opracowaną przy współpracy czołowych sportowców i projektantów przemysłowych. W ciągu roku, „Ironman Triathlon” został najlepiej sprzedającym się zegarkiem w Ameryce Północnej, a następnie dzieląc się na pełną linię dla mężczyzn i kobiet – został najpopularniejszym zegarkiem sportowym na świecie, ciesząc się nieustającym uznaniem klientów w latach 90-tych XX wieku.

LATA DZIEWIĘDZIESIĄTE

W latach 90, Timex o 150-letnim już istnieniu, konsekwentnie kontynuował długą tradycję innowacyjności technologicznej i utwierdzał wiodącą pozycję na rynku. W 1992 roku, firma wprowadziła na rynek pierwszą w branży elektroluminescencyjną tarczę zegarka, w którym to niebiesko-zielone „INDIGLO”, funkcja nocnego światła, pojawiła się na niektórych cyfrowych i analogowych zegarkach. Ponad 75 % wszystkich zegarków Timex jest wyposażonych w podświetlenie tarczy „INDIGLO”. Wyświetlacz All-Day INDIGLO zapewnia większy kontrast pomiędzy numerami cyfrowymi i tłem wyświetlacza. W 1994 roku, Timex wprowadził model „Data Link” posiadający system zaawansowanych funkcji takich jak prowadzenie kalendarza, tworzenia bazy danych numerów telefonów i innych informacji osobistych. Model „Data Link” powstał jako efekt współpracy z firmą Microsoft i posiadał niezbędne oprogramowanie do przesyłania danych z komputera do zegarka bez pomocy żadnych dodatkowych urządzeń. W 1998 roku, Timex stworzył analogowy zegarek alarmowy „Turn i Pull”, a także „Beepwear” pager na rękę w przedsięwzięciu z firmą Motorola.

POCZĄTEK XXI wieku

Z początkiem 21 wieku, Timex był liderem w zakresie innowacji technologicznych i projektów w miniaturyzacji czyniąc uprzednio niewyobrażalne funkcje rzeczywistymi. Ukierunkowanie na style życia produkty firmy Timex napędzały jego sukces: „nadgarstek podaje więcej niż niż tylko czas”. Funkcje sportowe obliczają prędkość i odległość poprzez technologię GPS, monitory pracy serca pomagają sportowcom trenować wydajniej, a wbudowane kompasy i wysokościomierze umożliwiają poszukiwaczom przygód zobaczyć więcej.

ROK 2008 DO TERAZ

Timex kontynuuje wprowadzanie innowacji w zakresie technologii, stylu i dostosowania swoich produktów do potrzeb społeczeństwa. Wprowadzanie wciąż to nowych kolekcji umieszcza Timexa na pozycji lidera w kategoriach stylu, nowoczesności i wszechstronności, która umożliwia dopasowanie produktu Timex do każdego nadgarstka i na każdą okazję. Opakowania, projekty produktów i procesy produkcji koncentrują się obecnie na surowcach wtórnych i energii odnawialnej. W 2008 roku dokonano instalacji jednych z największych kolektorów słonecznych w regionie północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych w biurowcach Timex w Connecticut. Popularność produktów Timex jest niezaprzeczalna. Timex Group posiada biura i zakłady produkcyjne w ponad 80 krajach. Przez ponad 150 lat, Timex udowodnił, że nowoczesne, stylowe i solidne produkty mogą być łatwo dostępne dla praktycznie każdego. Bogate dziedzictwo i innowacyjność firmy Timex nadaje perspektywom nieograniczony wymiar.

Podział zegarków stylowych według Timex’a:

Zegarek męski:

 • Men's Easy Reader
 • Men's Classic
 • Men's Chronograph with Indiglo Night-Light
 • Men's Traditional Pairs
 • Men's Perpetual Calendar
 • Men's Style
 • Men's Retrograde
 • Men's Timex T Series
 • Men's Timex SL Series
 • Men's Timex SL Series Automatics
 • Men's Sports
 • Men's Timex T Series Automatics
 • Men's Timex Originals

Zegarek Damski:

 • Women's Easy Reader
 • Women's Classic
 • Women's Traditional Pairs
 • Women's Timex T Series
 • Women's Elegant
 • Women's Timex SL Series
 • Women's Crystal Collection
 • Women's Timex Originals
 • Women's Timex T Series Automatic
 • Women's Retrograde

TIMEX zegarki Sportowe

Marka Timex od lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych zegarków dla sportowców, które zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki wielu różnorodnym funkcją każdy użytkownik, w zależności od tego jaki model zegarka wybierze, może zmagać się z czasem, doskonalić swoje umiejętności i jednocześnie mieć pełną kontrolę nad pracą organizmu. Sportowe zegarki Timex przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla amatorów sportów. Każdy, kto lubi podejmować nowe wyzwania, znajdzie tu coś dla siebie. Zegarki te są przodujące w dziedzinie pomiaru czasu w sporcie, łączą przydatne funkcje dla każdego w każdym wieku, aby utrzymać kondycję i cieszyć się zdrowiem.

Ironman 30-Lap Klasyczny Ironman® 30-Lap to oferta dla atlety na każdym poziomie zaawansowania. Męskie i damskie zegarki sportowe z tej kolekcji oferują szereg przydatnych funkcji jak chronograf, timery, podświetlenie tarczy czy odpowiednią wodoszczelność w przyjemnym dla oka stylu.

Marathon by Timex Zegarki Marathon® by Timex to damskie i męskie zegarki sportowe wyposażone w przydatne na co dzień funkcje sportowe i w styl w korzystnej cenie. Zegarki z serii MARATHON są wykonane wyjątkowo solidnie i precyzyjnie.
Ironman 100-Lap Zegarki sportowe wyposażony w pamięć okrążeń i rozbudowany chronograf. Czytelny wyświetlacz i najwyższa funkcjonalność sprawia, że od lat jest niezmiennie popularny wśród wielu entuzjastów sportu. Zegarki z tej serii wykonane są wyjątkowo solidnie i precyzyjnie.

Ironman Heart Rate Monitors Timex Ironman® Road Trainer z cyfrowym monitorem pracy serca to niezbędna pomoc w treningu oferująca wydajność i niezawodność. Zegarek sportowy stworzony dla miłośników i miłośniczek fitnessu oraz początkujących sportowców.

Ironman Race Trainer HRM Nie wystarczy trenować ciężko...By sięgnąć limitów trzeba trenować sprytnie. Timex Ironman Race Trainer™ Cyfrowy Heart Rate oferuje sportowcom niezbędny pomiar danych kluczowych dla osiągnięcia sukcesu. Z pamięcią 10 treningów, chronografem na 50 okrążeń z pomiarem przeciętnego tętna na okrążenie i z 5 timerami interwałowymi z konfigurowalnymi zakresami tętna ten zaawansowany zegarek sportowy czyni poważny trening, poważnie łatwym.
Ironman 50-Lap Zegarki sportowe Timex Ironman® 50-Lap to zaawansowana technologia treningowa w przystępnej formie. Każdy zegarek z kolekcji oferuje zestaw niezbednych funkcji do biegania, pływania i wielu innych aktywności.

Ironman Sleek Nieważne, czy starasz się osiągnąć czas wymagany do kwalifikacji, czy chcesz ustanowić swój osobisty rekord - nowy zegarek Timex® Ironman® Sleek™ z pamięcią okrążeń umożliwi Ci dostęp do informacji bez zakłócania przebiegu treningu, zapewniając przewagę wtedy, gdy liczy się każda sekunda. Technologia TapScreen(TM) umożliwia zapamiętywanie czasów okrążeń jednym stuknięciem palca w szybkę zegarka. Rzut oka na powiększony wyświetlacz lub sygnały dźwiękowe zapewniają informację zwrotną, która pomoże Ci w podnoszeniu poziomu treningu.

Ironman 10-Lap Podstawowe funkcje sportowe Timex Ironman zamknięte w wytrzymałej i lekkiej kopercie. Idealny do rozpoczęcia przygody ze sportem.

Ironman Shock-Resistant 30-Lap Klasyczny Ironman® 30-Lap to oferta dla atlety na każdym poziomie zaawansowania. Męskie i damskie zegarki sportowe z tej kolekcji oferują szereg przydatnych funkcji jak chronograf, timery, podświetlenie tarczy czy odpowiednią wodoszczelność w przyjemnym dla oka stylu. Jest to seria wielobarwnych, anty wstrząsowych zegarków sportowych o podwyższonej klasie wodoszczelności.

Ironman with GPS Timex® Ironman® Global Trainer™ z zintegrowaną technologią GPS SiRFstarIII™ mierzy prędkość, dystans i trasę w czasie rzeczywistym, umożliwiajając sportowcom pełen wgląd w ich osiągnięcia. Konfigurowalny ekran wyświetla do 4 informacji jednocześnie, a dostępne online oprogramowanie analizuje zebrane dane na wielu płaszczyznach treningu. Wodoszczelna koperta, wydajny akumulator oraz kompatybilność z bezprzewodową technologią ANT+ udawadnają przydatność zegarka GPS Global Trainer na każdym poziomie zaawansowania sportowego.

Ironman Dress Chronograph Gustowne zegarki w sportowym stylu, wyposażone w stoper wskazówkowy. Solidne wykonanie koperty, świetny mechanizm, innowacyjne podświetlenie typu Indiglo, wysoka klasa wodoszczelności, przyjemna i modna kolorystyka. Dzięki tym zaletom zegarki chętnie są wybierane przez osoby pewne siebie, lubiące ponadczasowe dodatki, pasujące nie tylko do luźnego stroju.

Ironman Dress Dual Tech Łącząc cyfrowy wyświetlacz z analogom, Timex stworzył sportowy zegarek na co dzień oferujący precyzje pomiaru typową dla Timex Ironman®. Nowoczesna funkcja Dual Tech to możliwość włączenia lub wyłączenia wyświetlacza cyfrowego.

Zegarki Timex na WYPRAWY

Jeżeli jesteś pasjonatem wycieczek, to marka Timex stworzyła kolekcje przeznaczoną specjalnie dla Ciebie. Nie ważne czy twój cel to przebycie górskiego szlaku, wysokogórska wspinaczka, czy pełen survival w opuszczonej dżungli. Dzięki rozbudowanym funkcjom takim jak pomiar ciśnienia, temperatury czy kontrola pływów morskich lub faz Księżyca, można korzystać z tych zegarków zarówno w górach jak i nad morzem. Modele z tej kategorii są solidnie wykonane i bardzo wytrzymałe na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, dlatego nie straszne im są nawet ekstremalne wyzwania. Timex ułatwi ci sztukę radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Podczas wycieczki pozna z Tobą w praktyce główne elementy wycieczki i przeżyje z Tobą doskonałą przygodę na łonie natury. Sytuacja bez wyjścia – rozwiązanie znajdzie Timex.

Naucz się samodzielności z Timexem!

Expedition Metal Tech Wygodny i wytrzymały Metal Tech to zegarek, który sprawdzi się i w trasie i przy biurku. Zegarki maja czytelne tarcze a dzięki podświetleniu Indiglo, wskazania czasu są widoczne w ciemności. Zegarki dostępne są głownie na komfortowych, skórzanych paskach a ich gustowna kolorystyka sprawia, że każdy model Expedition jest jedyny w swoim rodzaju. Metal stanowi elegancki, codzienny dodatek.

Expedition Metal Combo Ten wytrzymały zegarek outdoorowy oferuje jednocześnie niezawodność zegarka analogowego i precyzje wskazań wyświetlacza cyfrowego. Sprawdzi się w dżungli, także tej miejskiej.

Expedition Trail Series Analog kolekcja nieformalnych zegarków analogowych i precyzyjnych zegarków cyfrowych z kompasem. Wybierając kluczowe cechy zegarków Expedition spośród bestsellerów sprzedaży ostatnich lat – Timex stworzył kolekcję wyrazistych męskich i damskich zegarków łączących lekkie i wytrzymałe materiały z przystępną w użytkowaniu technologią. Duża kolekcja zegarków o sportowym, współczesnym wzornictwie, charakteryzujące się lekką, ale wytrzymałą konstrukcją. Takie zegarki to atrakcyjny dodatek dla energicznych osób, preferujących luźny styl.

Expedition Trail Series Digital kolekcja nieformalnych zegarków analogowych i precyzyjnych zegarków cyfrowych z kompasem. Wybierając kluczowe cechy zegarków Expedition spośród bestsellerów sprzedaży ostatnich lat – Timex stworzył kolekcję wyrazistych męskich i damskich zegarków łączących lekkie i wytrzymałe materiały z przystępną w użytkowaniu technologią. To zegarki o sportowym, nowoczesnym designie, charakteryzujące się lekką, ale wytrzymałą konstrukcją. Zegarki posiadają wiele przydatnych funkcji dodatkowych, a dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi, łatwo jest z nich korzystać, gdyż obsługa tych zegarków nie jest zbyt skomplikowana.

Expedition E-Instruments Żyj aby odkryć ląd za horyzontem lub krainę poza wyznaczonym szlakiem, dzięki trzem przyrządom dla podróżników połączonych w jednym zaawansowanym zegarku. Timex® Expedition® E-Tide Temp Compass podczas codziennych przygód będzie informował Cię o parametrach najważniejszych sił natury: powietrza, ziemi i wody. Wiele przydatnych funkcji zmontowane w wytrzymałych kopertach.

Expedition Dive Style Zegarki Timex® Expedition® zwiększają doświadczenia dzięki unikatowemu połączeniu ponadczasowej stylistyki i zaawansowanych funkcji. Życie to przygoda dlatego zanurkuj w świecie przygody z wstrząsoodpornym i wodoszczelnym w klasie 20AT Dive Style Chronograph na nadgarstku.

Expedition Rugged Field Specjalnie wzmocnione wstrząsoodporne zegarki Expedition® Rugged Field spełniają rygorystyczne normy I.S.O. Zapewnią Ci wytrzymałość i bezpretensjonalny design, którego oczekuje miłośnik przygód

Expedition WS4 Jeżeli poszukujesz zegarka, który wyświetla wszystkie wskazania jednocześnie, to jest to właśnie ta seria - specjalistyczne zegarki dla profesjonalistów. Bogactwo funkcji daje wiele możliwości, dzięki którym w pełni możemy zaplanować każdą wycieczkę. Wszystkie zegarki wyglądają tak samo ? różnią się tylko kolorem. Na dużych wyświetlaczach widać jednocześnie kilka parametrów, co bardzo ułatwia korzystanie z zegarka w trudnych warunkach.

Expedition E-Altimeter Przygotuj się na przygodę z zegarkiem Timex® Expedition® E-Altimeter, łączącym w sobie klasyczny, analogowy styl z zaawansowaną funkcjonalnością umożliwiającą wyświetlanie bieżącej wysokości i przywoływanie z pamięci rekordów wysokości minimalnej i maksymalnej. Nie ważne, co robisz - czy przedzierasz się przez zalesione wzgórza czy też wspominasz swoje przygody na szlaku - zegarek E-Altimeter zawsze podkreśli Twoją wyjątkowość, wszędzie tam gdzie pokażesz go na ręce.

Expedition Military Expedition® Military to nowa kolekcja Timex® nawiązująca do złotej ery awiacji czasów II Wojny Światowej będąca połączeniem inspirowanej wojskowością stylistyki z ponadczasowym stylem symbolizującym wytrzymałość i niezawodność.

TIMEX – zegarki dziecięce:

 • Timex Kids
 • Timex Kids Analogue

Nasz sklep internetowy z zegarkami Timex jest autoryzowanym dystrybutorem marki.

Wszystkie damskie i męskie zegarki Timex zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowanie.