Zegarki od zegarmistrza
Odbiór osobisty:
88-100 Inowrocław,
Królowej Jadwigi 21
Tel. 730-949-730, e-mail:

Każda dostawa kurierem - G R A T I S !

Citizen

Citizen jest japońską firmą rozpoznawaną na całym świecie. Początki jej firmy sięgają roku 1918. Zegarki Citizen oferują swoim użytkownikom świetne, stylowe wzornictwo oraz zakorzenioną w japońskiej tradycji filozofię nieustannego dążenia do perfekcji. Citizen poprzez swoje modele zegarków promuję technologię jutra, którą poleca Jerzy Dudek- ambasador zegarków Citizen.

Citizen proponuje szeroką gamę modeli od prostych, nowoczesnych wzorów po bogato zdobione i wyposażone, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Koperty i bransolety większości modeli wykonane zostały ze stali szlachetnej. W zegarkach zastosowano japońskie mechanizmy marki Citizen.

CITIZEN – największy producent mechanizmów oraz części do zegarków na świecie.

 
Niech poniższe przykłady będą namacalnym dowodem świetności i wyjątkowości marki Citizen.

 • Wyprodukowanie najdokładniejszego zegarka na świecie w 1975 roku.
 • W 1976 roku powstaje pierwszy ręczny zegarek zasilany energią słoneczną.
 • 1978 - to rok skonstruowania najcieńszego zegarka świata; przekrój koperty nie sięga milimetra.
 • Pierwszy zegarek analogowo-cyfrowy powstaje w 1978 roku.
 • Dwa lata później firma produkuje zegarek z najmniejszym mechanizmem (9x7x2mm).
 • 1981 - produkują najcieńszy zegarek wodoszczelny.
 • 1983 - to rok wynalezienia pierwszego i jedynego zegarka z termometrem, wodoszczelnego aż do 100m.
 • 1985 - powstaje pierwszy zegarek dla nurków z miernikiem głębokości.
 • 1987 - powstaje zegarek z wykorzystaniem materiałów używanych w technologiach kosmicznych: Tytan.
 • 1989 - to rok wyprodukowania pierwszego profesjonalnego zegarka dla alpinistów ze zintegrowanym barometrem i wysokościomierzem.
 • 1994 - pierwszy zegarek kontrolowany falami radiowymi.
 • W tym samym roku powstaje pierwszy zegarek dla nurków, który posiada połączenia komputerem.
 • Na przełomie 1994/95 wprowadzają na rynek przyjaznej dla środowiska techniki zasilania Eco-Drive (zegarka napędzanego energią słoneczną, bez baterii).
 • 1996 - jest rokiem wynalezienia zegarka Eco-Drive kontrolowanego falami radiowymi.
 • 1996 - zegarek Eco-Drive ma grubość zaledwie 6,05mm.
 • 1997 - wynalezienie Eco-Drive sterowanego radiem chronografu, który nawet po 180 dniach przebywania w ciemnościach nadal dokładnie pokazuje czas.

Dużo mowy o technologii Eco-Drive, zatem warto dodać kilka słów wyjaśnienia. Na czym ona polega?
 
Technologia Eco-Drive firmy Citizen pozwala na zamianę światła w czystą energię. Ta energia, zgromadzona w specjalnej mikrokomórce, wprawia w ruch precyzyjny mechanizm kwarcowy. To właśnie stanowi tajemnicę tej unikalnej koncepcji technologicznej - światło zamienia się w czas. Eco-Drive to koniec z uciążliwą wymianą baterii.
 
Jak widać zegarki Citizen to produkty, które ulegają nieustannym ewolucjom. Mamy wysokie osiągnięcia, jednak nie spoczywamy na laurach. Nadal pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i wprowadzamy, nowe użyteczne funkcje. W naszej bogatej ofercie mamy zarówno zegarki klasyczne jak i wyposażone w chronograf oraz zegarki tytanowe. Dużym powodzeniem cieszą się także kolekcje: sportowa Promaster i superdokładne zegarki Radio Controlled.

Zegarki CITIZEN

Citizen jest japońską firmą znaną i cenioną na całym świecie. Jej historia zaczyna się już w roku 1918. Perfekcjonizm i nieustanne poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, ciekawa stylistyka i stosowanie w produkcji przyjaznych dla środowiska technologii – to podstawowe cechy marki Citizen, dzięki którym osiągnęła ona bardzo wysoką pozycję na rynku światowym. Doskonałe, dopracowane w każdym szczególe zegarki Citizen to produkty prestiżowe, po które chętnie sięgną osoby ceniące sobie niezawodność, lubiące oryginalne, nowoczesne i za razem gustowne dodatki.

W Polsce zegarki firmy Citizen dostępne są w kilku różniących się od siebie seriach: Classic, Chronograph, Promaster, Radio Controlled (w tej serii zegarki wyposażone są w specjalny odbiornik, dzięki któremu przez cały czas pobierają sygnał z zegara wzorcowego. To z kolei sprawia, że są one niezwykle dokładne. Główny nadajnik znajduje się we Frankfurcie) i Titanium. Jest więc z czego wybierać, szczególnie że każda seria posiada inne zalety oraz funkcje.

KOLEKCJE ZEGARKÓW CITIZEN:

Zegarki CITIZEN Chronograph

Tu spotkać można subtelne zegarki na co dzień, o stonowanej kolorystyce i nieskomplikowanych kształtach lub bardziej sportowe, wyposażone w funkcje dodatkowe takie jak timer, kalendarz czy alarm. Całą kolekcje charakteryzuje fakt posiadania funkcji wskazówkowego stopera, zwanego chronografem. Zegarki wykonano z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Dostępne są tutaj bardzo atrakcyjne modele zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zegarki CITIZEN Automat

Jak już sugeruje nazwa kategorii – znajdziemy tu zegarki z samo naciągającym się mechanizmem. Rotor, który wiruje i wprawia w ruch mechanizm, nabiera energii podczas każdego ruchu ręki. Do wyboru jest wiele interesujących modeli – od klasycznych, eleganckich zegarków na pasku lub bransolecie, po nowocześnie wyglądające modele tytanowe lub stalowe na kauczukowym pasku. Zegarki z tej serii są wodoodporne. W zależności od modelu – klasa wodoszczelności jest różna

Zegarki CITIZEN Elegance

Marka Citizen oferuje klasyczne zegarki z okrągłymi lub prostokątnymi tarczami. Zarówno Panie jak i Panowie mogą znaleźć tu dla siebie jakiś gustowny zegarek, podkreślający elegancki styl ubioru i pasujący na wiele okazji. W zegarkach zastosowano bezawaryjne mechanizmy kwarcowe, zatem zegarki nie maja prawa zawieść nas w żadnej sytuacji. W zależności od modelu, zegarki posiadają tez różne funkcje dodatkowe takie jak datownik, wieczny kalendarz czy chronograf.

Zegarki CITIZEN Leather Elegance

Citizen Elegance - to klasyczne zegarki z okrągłymi lub prostokątnymi tarczami na paskach. Zarówno Panie jak i Panowie mogą znaleźć tu dla siebie jakiś gustowny zegarek, podkreślający elegancki styl ubioru i pasujący na wiele okazji. W zegarkach zastosowano bezawaryjne mechanizmy kwarcowe, zatem zegarki nie maja prawa zawieść nas w żadnej sytuacji. W zależności od modelu, zegarki posiadają tez różne funkcje dodatkowe takie jak datownik, wieczny kalendarz czy chronograf.

Zegarki CITIZEN Tytan

To seria bardzo lekkich i wytrzymałych, hipoalergicznych zegarków damskich oraz męskich. Modele z kolekcji tytanowej wyposażono w szkiełka mineralne, a wybrane modele w szafirowe. Wszystkie zegarki są wodoszczelne, a wybrane modele posiadają dodatkowo chronograf – czyli stoper wskazówkowy . Serię tytanową wyróżnia charakterystyczny, nowoczesny design oraz schludna kolorystyka, dzięki której zegarki te idealnie dopasowują się do każdego stroju i sytuacji.

Zegarki CITIZEN Eco-Drive

Są to zegarki, w których wykorzystano innowacyjna technologie Eco – Drive, umożliwiającej projektowanie subtelnych modeli o niezwykle płaskich mechanizmach i niewielkich rozmiarach. Zegarki z serii Eco – Drive wykorzystują różne źródła energii, przez co są przyjaźniejsze dla środowiska. W tej kategorii spotkać można wiele interesujących modeli zegarków, pasujących na różne okazje. Dostępne są zegarki na stalowej bransolecie i na paskach z tworzyw naturalnych lub sztucznych.

Zegarki CITIZEN Promaster

Jest to imponująca kolekcja męskich zegarków, przeznaczona dla wielbicieli ekstremalnych sportów. Jest to profesjonalna seria zegarków sportowych, po Kolekcja Promaster to rozbudowana seria profesjonalnych zegarków sportowych. Z których najlepsze modele są kompatybilne z komputerem. Wśród kolekcji Promaster są znajdziemy zegarki dla nurków, żeglarzy a nawet pilotów. Wszystkie zegarki z tej kolekcji są wodoodporne i posiadają niezbędne do uprawiania sportów funkcje.

Zegarki CITIZEN Radio Controlled

Jest to seria bardzo dokładnych zegarków, w których zastosowano funkcję synchronizacji czasu za pomocą fal radiowych. Wszystkie zegarki z tej serii mają wysoką klasę wodoszczelności. Ponadto w każdym modelu zastosowano technologię Eco – Drive, dzięki której zwiększa się żywotność baterii. W tej kategorii dostępne są zegarki w kopertach stalowych, a wybrane modele wykonano z tytanu i zastosowano w nich szkiełko szafirowe.

Zegarki CITIZEN Sport

Jak sama nazwa kategorii wskazuje – znajdziemy tu zegarki przeznaczone dla osób aktywnych, lubiących sportowy, swobodny styl. Zegarki z tej serii idealnie nadają się również na co dzień, ponieważ nie występują w niej modele o typowo sportowym wyglądzie. Dostępnych jest wiele zegarków na bransoletach lub paskach, które pasują nawet do eleganckiego stroju. Zegarki z tej grupy są bardzo solidnie wykonane. Część zegarków sportowych Citizen posiada chronograf.

Zegarki CITIZEN Lady

Szeroka gama modeli od prostych, nowoczesnych wzorów po bogato zdobione, biżuteryjne, zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Koperty i bransolety większości modeli wykonane zostały ze stali szlachetnej. W zegarkach zastosowano japońskie mechanizmy marki –oczywiście - Citizen.

Nasz sklep internetowy z zegarkami Citizen jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie damskie i męskie zegarki Citizen zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowanie.