Zegarki od zegarmistrza
Odbiór osobisty:
88-100 Inowrocław,
Królowej Jadwigi 21
Tel. 730-949-730, e-mail:

Każda dostawa kurierem - G R A T I S !

Adidas

KTO KOCHA ADIDASA?

  • urban preps – marka wyznacza styl
  • streetwear fanatics – tworzy klimat
  • collegians ivy-leaguers – kocha rywalizację bo dzięki niej można zwyciężać!

KIM JEST ADIDAS?

ADIDAS JEST ULICĄ - NIE DOMATORAMI
ADIDAS JEST RUN DMC - NIE Backstreet boys
ADIDAS TO MESSI - NIE CRISTIANO RONALDO
ADIDAS JEST Amerykańskim Muscle Car – NIE sportowym nowoczesnym wozem
ADIDAS TO GRAFFITI – NIE SZTUKA KLASYCZNA

Czym jest adidas?

Adidas od ponad 80 lat jest nieodłączną częścią świata sportu we wszystkich dziedzinach.

Portofolio produktów obejmuje m.in. obuwie sportowe, odzież i sprzęt sportowy wykorzystujący nowe technologie.
Grupa adidas jest globalnym liderem w branży artykułów sportowych i oferuje szeroki zakres produktów, które dostępne są na całym świecie.

Dlaczego ORIGINALS?

Prywatne kolekcje, innowacyjny styl, przełomowa moda – Adidas Originals przez swoją oryginalność jest sumą tych trzech aspektów.

To celebrowanie oryginalności poprzez ubrania, obuwie o dodatki.

Od urodzonych oryginałów takich jak Mark Gonzales i Nike Nastase, do muzyki i stylu Missy Elliot i Run DMC, do prawdziwych mistrzów jak David Beckham i Stan Smith – trzy paski były tam od samego początku!

I chociaż przeszłością adidasa jest kolor czarny i biały, Adidas Originals tworzy swoją kolorową przyszłość z sezonu na sezon.

ZEGARKI Adidas Originals

Język projektowania zegarków jest zabawny, odzwierciedla metropolitalny styl uliczny, wykorzystuje ciekawe materiały, obejmuje funkowe elementy style i skupia się na retro inspirowanym modą sportową.

Adidas jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie, rok do roku wspierana najdroższymi kampaniami marketingowymi.

Zegarki zlecone do produkcji doświadczonej Fossil Group

Konkurencyjne ceny – większość poniżej 450 zł

Wyraziste kolory

Wspaniałe połączenie sportu i mody (sport w wydaniu fashion)

Dla kogo zegarki ADIDASA?

Od fanów ulicznej mody i osobistości, które stają się wyznacznikami stylu … do ludzi, którzy kochają rywalizację w każdej dziedzinie życia.

Adidas Originals przoduje jako jedna z najbardziej uznanych na świecie sportowych marek, która staje się wyznacznikiem niepowtarzalnego stylu życia. Z naciskiem na modę i wymyślne podejście do klasycznych funkcji, Adidas obejmuje własny tor projektowania, tworząc styl którego nie można spotkać nigdzie indziej.

Adidas Originals Timing wykorzystuje tę samą filozofię, łącząc tradycyjne, stylowe elementy zegarków z nowoczesną techniką oraz detalami tworząc elegancki, charakterystyczny wygląd, który pozwala podkreślić swoją niepowtarzalność, wpasowując się idealnie w świat mody.

Nasz sklep internetowy z zegarkami Adidas jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie damskie i męskie zegarki Adidas zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowanie.